Výcviková škola K-9 pořádá již 8. ročník nejen pro účastníky výcvikové školy  aktivní dovolenou se psy na Sázavě a v Batelově.

V krásném prostředí Sázavy na Vás čeká pěkné rekreační středisko, ve kterém můžete strávit dovolenou s celou rodinou. Ve všech kynologických aktivitách, které pro Vás budou připraveny se Vám budou věnovat výcvikoví odborníci naši výcvikové školy. Pobyt bude zaměřen na výcvik poslušnosti,  přípravu na výstavy a obranu. Každý turnus bude ukončen klubovými závody a ti nejlepší budou odměněni věcnými cenami a poháry.
Zábavu a odpočinek si zde najde každý. Okolí kromě nádherné přírody a toulkami přilehlými lesy plnými hřibů a borůvek s množstvím turistických tras nabízí koupání v nedalekém rybníce (cca. 300m),  prostorem pro míčové hry (volejbal, nohejbal, kopaná...), stolní tenis, kulečník  i pořádání táboráků přímo v areálu.  

UBYTOVÁNÍ: Hotel:  2 a 3- lůžkové pokoje s možností přistýlky se soc. zařízením, TV, rádio, lednice
                          Srub:   4- lůžkové sruby s WC + umyvadlo se studenou vodou, lednicí, vařičem a  lůžkovinami.       
                          Chata: 4-lůžkové chatky jednoduše zařízené s vařičem a lůžkovinami.
                 U srubů a chatek lze za poplatek zapůjčit nádobí a v chladném počasí i přímotop.

STRAVOVÁNÍ: V ceně pobytu není stravování, chatky a sruby jsou s možností vlastního vaření. U všech druhů ubytování lze dokoupit polopenzi. Snídaně a večeře jsou servírované.

DOPRAVA: Vlakem na zastávku Sázava u Žďáru/n.S., autem směr Žďár/n.S., Sázava. Parkovat lze před hotelem i samotnými chatkami či sruby. Podrobný plánek bude každému účastníku zaslán.

VÝCVIK:  Výcvik poslušnosti, lovecký výcvik, příprava na OVVR, základy stopování, příprava na výstavy.
Tento turnus je určen výhradně pro plemena retrievrů. V ceně výcviku je zahrnuta i výuka agility.
Co vás čeká kromě výcviku - poutavá přednáška od veterinárního lékaře MVDr. Hladíka, soutěže družstev, soutěž o nejrychlejšího psa tábora, aportování špekáčků, sranda závody, pejsek sympatie, pejsek šikulka, znalostní testy pro pánečky….. 

termín       hotel    srub    chatka  polopenze obsazenost
28.07.-04.08.2007      2 075       1 785   

   1 055    

910

 sruby 100% hotel 40%

   pes s výcvikem poslušnosti

 1 450         1 300          1 300       -  

  výcvik poslušnosti + lovecký

1 950  1 800 1 800    

Cena je za osobu/týden.   Při obsazení hotelového pokoje/srubu 1 osobou je příplatek 500,- Kč/týden. Děti do 3 let ubytování zdarma.
Děti 3-12 let 50% z ceny za ubytování.
Druhý pes s výcvikem od jednoho majitele sleva 30%. Je nepřípustné se účastnit výcvikového tábora s háravou fenou. Nevztahuje se na feny, které začnou hárat v průběhu pobytu.
 

  

Hotel se nachází 18km od Jihlavy nedaleko dálnice D1. Hotelový komplex je posazen do malebné krajiny, obklopen lesy a několika rybníky s možností koupání. Má velmi strategicky zajímavou polohu, neboť se nachází téměř uprostřed České republiky. Jednou z výhod polohy hotelu je velmi dobrá a blízká dostupnost turisticky atraktivních míst – Telč (18km) – renesanční zámek s parkem, historické centrum města je zapsáno v UNESCO,  Jihlava (18km) – Jihlavský podzemní labyrint chodeb 22km (unikátem je fosforeskující chodba), vyhlídková brána Matky Boží, vyhlídková věž kostela sv. Kateřiny, Zoologická zahrada, Vodní ráj (přírodní koupaliště s tobogánem), hrad Roštejn (10km), Třešť (10km) – muzeum betlémů, kostel sv. Martina, kostel sv. Kateřiny Sienské, empírová synagoga, Pelhřimov (18km) – památková rezervace, Muzeum rekordů a kuriozit a mnoho dalších turisticky zajímavých míst v blízkém okolí.   

V areálu se nachází kynologické cvičiště,  fotbalové hřiště, hřiště na nohejbal a volejbal, tenisový kurt, rybníky s možností rybolovu a koupání. V okolí je mnoho cykloturistických tras.

STRAVOVÁNÍ: V ceně pobytu není stravování,  lze dokoupit polopenzi. Snídaně jsou podávané formou švédských stolů, večeře servírované. Kuchyně je velmi kvalitní - doporučujeme.

UBYTOVÁNÍ:  2, 3 ,4 ,5 a více lůžkové pokoje. Každý pokoj je vybaven novým sociálním zařízením (sprchový kout + WC + umyvadlo) a balkónem. Hotelová restaurace a jídelna s letní terasou, má dostatečnou kapacitu na zajištění stravování a občerstvení plně obsazeného hotelu. Restaurace je rozdělena na dvě části, kde v jedné z nich je umístěn bar, druhá část je oddělena pro nekuřáky.
Zázemí hotelu: bar, herna (kulečník, stolní fotbal, šipky…), finská sauna, bazének, letní terasa s grilováním.

 

termín       hotel  polopenze obsazenost
  30.06.-07.07.2007      1 750    1 190  hotel 70%
  19.08.-26.08.2007       1 750    1 190  hotel 55%

pejsek s výcvikem

  1 300     -  

Cena je za osobu/týden.   Při obsazení hotelového pokoje 1 osobou je příplatek 750,- Kč/týden. Děti do 3 let ubytování zdarma. Děti 3-10 let 200,- Kč/den včetně ubytování a polopenze.
Druhý pes s výcvikem od jednoho majitele sleva 30%. Je nepřípustné se účastnit výcvikového tábora s háravou fenou. Nevztahuje se na feny, které začnou hárat v průběhu pobytu.
 

VÝCVIK: Výcvik poslušnosti,  základy stopování, příprava na výstavy.
 Co vás čeká kromě výcviku - poutavá přednáška od veterinárního lékaře MVDr. Hladíka, soutěže družstev, soutěž o nejrychlejšího psa tábora, aportování špekáčků, sranda závody, pejsek sympatie, pejsek šikulka, znalostní testy pro pánečky….. 
V ceně výcviku je započítaná i obrana s figurantem.


ÚHRADA: Při objednání pobytu a odeslání přihlášky se platí záloha ve výši 50% z celkové ceny poukazu, zbývající část je splatná nejpozději do 15.6.2007. Doplatek úhrady za pobyt lze také zaplatit v den nástupu zástupci výcvikové školy s přirážkou 10% z celkové ceny poukazu. Vyplněnou přihlášku a kopii o zaplacení zasílejte na níže uvedenou adresu.

Úhradu pobytu lze provést převodem na účet: 7204330257/0100, VS: rodné číslo, KS 0308, nebo provést pomocí složenky typu C, na adresu Conella spol. s r.o., Lozíbky 9, 614 00 Brno.

Podrobnější informace můžete získat telefonicky: 545223058, 731238906, 608972779, 608431393.                             e-mailem:   k-9@chovatelske-potreby.cz

Stornovací podmínky:
Při stornování přihlášky je účastník povinen zaplatit stornovací poplatky z celkové částky v těchto výších:
- více jak 40 dní před nástupem pobytu ve výši 500,- Kč
- 40-7 dní před nástupem pobytu ve výši 1 000,- Kč
- 7-1 den před nástupem pobytu  ve výši 80% z ceny poukazu.
- v den nástupu při nenastoupení klienta 100% z ceny poukazu.
Pořadatel má právo stornovací poplatek odečíst ze zaplacené ceny.
 
                        

SÁZAVA 2000-2006

FOTOGALERY

BATELOV