K-9  soukromá výcviková škola pro
psy všech ras a věku.

 Naše cvičiště se nacházejí v klidném a příjemném prostředí pod Velkou Klajdovkou v Brně – Lišni a ve Starém Lískovci.

Do Lišně se jednoduše dostanete nejen autem, ale i MHD (autobus č.56),který má zastávku nedaleko. K dispozici je areál o výměře 3 600 m2. 

Ve Starém Lískovci se cvičí v areálu o výměře 8 200 m2 při ulici Elišky Přemyslovny s parkovištěm. Spojení: autobus č. 50, trolejbus č.25, tramvaj č.5,8-zastávka Osová.

 

Naše výcviková škola nabízí několik forem výcviku 

Výcvikové kurzy formou výcvikových hodin

 Výcvik probíhá pod vedením zkušených instruktorů. Majitel je učen umění vycvičit si psa sám.

Je systematicky veden a opravován.

Jak to probíhá?

První hodina je seznamovací a informativní, na předvádějícím psu se Vám ukáží povely a také způsob jejich naučení,Váš pejsek se také v klidu seznámí s novým prostředím.
V další hodině jste zařazení do skupinky 4-8 pejsků.Je to proto, aby se pejsek naučil poslouchat nejen když je s Vámi sám, ale i když má kolem sebe „rušivé elementy“.Je to také ideální počet,abychom se Vašim pejskům mohli dostatečně věnovat.Lze si na přání zákazníka domluvit hodiny i individuálně.Tento základní kurz trvá 8-10 týdnů, cvičíme 4x týdně -pondělí, středa, pátek a sobota. Záleží jen na Vás, které dny si vyberete.
Pejsci jsou rozdělení do několik skupin.

 

    1.  SKUPINA  ŠTĚŇAT- v této skupince cvičí štěňata od věku 4 měsíců, učí se zde základům poslušnosti  (přivolání,odložení,sedni,lehni,vstaň, ovladatelnost na vodítku, aport, odmítání potravy od cizích lidí, socializaci.).Tato skupina je ještě navíc rozdělená na malá a velká plemena.

2.SKUPINA  PRO POKROČILÉ- jsou zde majitelé pejsků, kteří absolvovali základní kurz a chtějí dále učit své pejsky novým úkonům.Připravují se také k různým soutěžím, závodům a zkouškám.

3.SKUPINA PRO PŘÍPRAVU NA VÝSTAVY-tuto skupinu navštěvují pejsci, kteří se chystají na výstavu.Učí se zde chodit ukázněně na výstavním vodítku, hezky se předvádět, ukazovat zuby a způsoby jak úspěšně zvládnout vystavení svého budoucího šampióna.

Naše kurzy navštěvují  ve velkém počtu labradoři, retrívři, němečtí ovčáci,ale také i málopočetná plemena jako jsou např. cane corso, kanárská doga, anglický mastif, tibetská doga, lovecká plemena např.výmarský ohař,německý ohař,maďarská viszla ale i takový barzoj, vipet, jezevčík, foxterier a kříženci...

 

Dále nabízíme

INTERNÁTNÍ VÝCVIK

Pejsek je během výcviku ubytován v našem výcvikovém středisku.Tato forma je vhodná pro majitele pejsků, kteří jsou časově vytížení a chtějí, aby z pejska vyrostl správně socializovaný a poslušný člen rodiny. Klademe velký důraz na radost psa z výcviku. Můžete být bez obav,že by si pes odvykl či dokonce zapomněl.Ke každému pejskovi na přání zákazníka natočíme videokazetu s metodikou výcviku.Výcvik trvá 6-8týdnů.

 

VÝCVIK V MÍSTĚ BYDLIŠTĚ

Instruktor dojíždí do místa bydliště, kde přebírá psa a výcvik probíhá v okolí.

 

PŘÍPRAVA A PŘEDVEDENÍ PSA NA VÝSTAVÁCH V ČR,SK,PL,A ..

Aktivně se zabýváme chovem psů a máme tedy zkušenosti s vystavováním na výstavách nejen u nás, ale i na Evropských a Světových výstavách.

 

NÁCVIK OBRANY

Spolupracujeme s nejlepšími figuranty, kteří se aktivně účastní figurování na zkouškách, závodech

Jsou také účastníci ME, MS ve výcviku.Kousáme také i na ringo oblek!
 

 AGILITY
 

KURZ PRO LOVECKÉ PSY
 

TANEC SE PSEM


PŘÍPRAVA  NA ZKOUŠKY DLE NZŘ,SCHh,IPO,TART,KJ-ČR

 

PŘÍPRAVA NA SVOD,BONITACI

 

Více informací na tel.  608 972 779, 731 238 906

 

     

     

     

     

     

 

 

KLUBOVÉ ZÁVODY K-9 2003

KLUBOVÉ ZÁVODY K-9 2004

KLUBOVÉ ZÁVODY K-9 2005

 

SÁZAVA 2006